İlgili Dokümanlar

01

Sertifikasyon El Kitabı

Toplam 23 Sayfadır.
02

CICP Başvuru Formu

"SERTİFİKALI İÇ KONTROL PROFESYONELİ (CICP)" sertifika başvuru formudur.
03

CICS Başvuru Formu

"ULUSLARARASI İÇ KONTROL UZMANLIĞI SINAVI (CICS)" sertifika başvuru formudur.
04

CICS Başvuru Süreci

"ULUSLARARASI İÇ KONTROL UZMANLIĞI SINAVI (CICS)" sertifikasyon başvuru süreci hakkında bilgi.
05

Deneyim Doğrulama Formu

Toplam 2 Sayfadır.
06

CICP-CICS Sertifika Yenileme Formu

Toplam 5 Sayfadır.
07

CICP Broşür

CICP sertifikasyonu, meslekte önemli miktarda uygulama tecrübesi elde etmiş iç kontrol uygulayıcılarını belirlemek amacıyla ICI Sertifikasyon Danışma Kurulu tarafından uygulamaya alınmıştır.
08

CICS Broşür

CICS sertifikasyonu dünya çapında ilk ve en eski bireysel iç kontrol mesleki sertifikasyonudur. İç Kontrol Enstitüsü’nün Sertifikasyon Danışma Kurulu tarafından iç kontrol ve kurumsal yönetişim alanlarında mesleki yetkinliği belirlemek ve tanımlamak amacıyla geliştirilmiştir. Mesleğe dair beceri alanları CBOK ile tanımlanmaktadır.
09

ICI Türkiye Broşürü

ICI doğrudan iç kontrol alanına odaklanan ve iç kontrolü bir uzmanlık alanı olarak tanımlayan, dünya çapındaki ilk ve tek organizasyondur.
10

CICS Sertifikasının Kazanımları

CICS programı mesleğe, kişiye, işverene ve meslektaşlarına değer kazandırmak amacıyla geliştirilmiştir. Verilen bilgiler bir CICS olmak için çaba sarf etmenin faydaları ve nedenleri üzerine gerçek bir referans olarak tanımlanmıştır.
11

ICI Türkiye Sürekli Mesleki Eğitim Politikası

Sertifika sahiplerinin geçerli iletişim bilgileri güncel değil ise This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. adresine mail göndermek suretiyle güncel iletişim bilgilerinin paylaşmaları gerekmektedir. Sertifika sahipleri sahip oldukları her sertifika için ayrı ayrı CPE bildirimi yapmaları gerekmektedir.